TB Social Feed (7.x-1.0-beta6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Account Name
da: Kontonavn

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Client ID
da: Klient ID

en: Profile
da: Profil

en: Account
da: Konto

en: Authenticated
da: Registreret
