TB Social Feed (7.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Account Name
fi: Tilin nimi

en: Feed
fi: Syöte

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Profile
fi: Profiili

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Authenticated
fi: Todennettu

en: Saved
fi: Tallennettu

en: Vimeo Username
fi: Vimeo käyttäjänimi

en: Youtube Username
fi: Youtube käyttäjänimi

en: Enter your Youtube username. Ex: boyceavenue, linkinparktv, etc.
fi: Syötä Youtube käyttäjänimesi. Esim. boyceavenue, linkinparktv, jne.

en: Your profile
fi: Profiilisi

en: Authentication Status
fi: Todennuksen tila

en: Unauthenticated
fi: Todentamaton

en: Your account is authenticated successfully
fi: Tilisi on todennettu onnistuneesti

en: Your account is authenticated unsuccessfully
fi: Tilisi todentaminen epäonnistui
