TB Social Feed (7.x-1.0-beta6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Enable
it: Abilita

en: Account Name
it: Nome account

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Profile
it: Profilo

en: Account
it: Profilo
