TB Social Feed (7.x-1.0-beta6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Account Name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Profile
ka: პროფილი
