TB Social Feed (7.x-1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Account Name
fa: نام حساب

en: Feed
fa: خوراک

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Account
fa: حساب
