TB Social Feed (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Profile
sk: Profil

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Account
sk: Účet
