TB Social Feed (7.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Feed
tr: Akış

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Profile
tr: Profil

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Account
tr: Hesap
