TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Profile
af: Profiel

en: Account
af: Rekening
