TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enable
bs: Omogući

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Profile
bs: Profil

en: No title
bs: Bez naslova

en: Account
bs: Korisnički račun
