TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Profile
eo: Profilo

en: Account
eo: Konto
