TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Account Name
hu: Fióknév

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Profile
hu: Profil

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: No title
hu: Nincs cím

en: Account
hu: Saját adatok

en: Authenticated
hu: Azonosított

en: Saved
hu: Mentve
