TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Account Name
id: Nama Akun

en: Feed
id: Umpan

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Client ID
id: ID Klien

en: Profile
id: Profil

en: Account
id: Keanggotaan
