TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: Account Name
ja: アカウント名

en: Feed
ja: フィード

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Profile
ja: プロフィール

en: Feeds
ja: フィード

en: No title
ja: タイトルなし

en: Account
ja: アカウント

en: Authenticated
ja: 登録ユーザー

en: Instagram
ja: インスタグラム
