TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Account Name
kn: ಖಾತೆಯ ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: No title
kn: ಯಾವುದೆ ಶೀರ್ಷಿಕೆ ಇಲ್ಲ

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Authenticated
kn: ದೃಢೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ
