TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Account
ne: खाता
