TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Profile
nl: Profiel

en: No title
nl: Geen titel

en: Authenticated
nl: Geverifieerd

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: App ID
nl: App-ID
