TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enable
oc: Activar

en: Feed
oc: Flux

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Profile
oc: Perfil

en: Feeds
oc: Flux

en: No title
oc: Sans títol

en: Account
oc: Compte
