TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Enable
ro: Activare

en: Account Name
ro: Nume cont

en: Feed
ro: Flux

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Profile
ro: Profil

en: Account
ro: Cont

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
