TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Account Name
ru: Имя учётной записи

en: Feed
ru: Поток данных

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Profile
ru: Профиль

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: No title
ru: Без названия

en: Account
ru: Учётная запись

en: Authenticated
ru: Аутентификация

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
