TB Social Feed (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Account Name
az: Hesab adı

en: Feed
az: Nəticə

en: Save
az: Saxla
