TB Social Feed (7.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Account Name
lt: Paskyros vardas

en: Feed
lt: Srautas

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Profile
lt: Profilis

en: Account
lt: Paskyra
