TB Social Feed (7.x-1.0-beta7) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Feed
pl: Zasób

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Profile
pl: Profil

en: No title
pl: Brak tytułu

en: Account
pl: Konto

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: App Secret
pl: Sekretne hasło dla aplikacji
