TB Social Feed (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Account Name
ur: اکاؤنٹ کا نام

en: Feed
ur: فیڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Profile
ur: پروفائیل
