TB Theme Feed (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Feed
fr: Flux

en: Save
fr: Enregistrer

en: Feeds
fr: Flux

en: Saved
fr: Enregistré
