TB Theme Feed (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Feed
he: פיד

en: Save
he: שמירה

en: Drupal
he: דרופל

en: Feeds
he: הזנות
