TB Theme Feed (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Save
hu: Mentés

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Saved
hu: Mentve
