TB Theme Feed (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Feed
uk: Канал

en: Save
uk: Зберегти

en: Fusion
uk: Злиття

en: Feeds
uk: Потоки

en: Saved
uk: Збережено
