TB Theme Feed (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Feed
es: Canal de noticias

en: Save
es: Guardar

en: Feeds
es: Canales de noticias

en: Saved
es: Guardado
