TB Theme Feed (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Feed
ru: Поток данных

en: Save
ru: Сохранить

en: Fusion
ru: Связка

en: Feeds
ru: Потоки данных
