Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Administration theme
be: Тема адміністратара

en: Use the administration theme when editing or creating content
be: Выкарыстоўвайце адміністрацыйную тэму пры рэдагаванні ці стварэнні змесціва
