Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Defaults
da: Standarder

en: Administration theme
da: Administrationstema

en: Use the administration theme when editing or creating content
da: Brug administrationstemaet ved redigering eller tilføjelse af nyt indhold
