Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Administration theme
el: Θεματική παραλλαγή της διαχείρισης

en: Use the administration theme when editing or creating content
el: Χρήση της θεματικής παραλλαγής της διαχείρισης κατά την επεξεργασία ή τη δημιουργία περιεχομένου
