Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Administration theme
et: Haldusliidese kujundusmall

en: Use the administration theme when editing or creating content
et: Kasuta administreerimisteemat sisu toimetamisel
