Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Administration theme
he: ערכת עיצוב לעמודי ניהול

en: Use the administration theme when editing or creating content
he: שימוש בערכת העיצוב של עמודי הניהול גם בעת עריכה או יצירה של תכנים.
