Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Administration theme
ja: 管理用テーマ

en: Use the administration theme when editing or creating content
ja: コンテンツの作成・編集時に管理テーマを利用する
