Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Administration theme
lt: Administravimo tema

en: Use the administration theme when editing or creating content
lt: Naudoti administravimo temą kai redaguojamas ar kuriamas turinys
