Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Administration theme
oc: Tèma de l'administracion

en: Use the administration theme when editing or creating content
oc: Utilizar lo tèma d'administracion al moment de la creacion o de la modificacion de contengut
