Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Administration theme
sk: Téma vzhľadu administrácie

en: Use the administration theme when editing or creating content
sk: Použiť tému vzhľadu administrácie pre úpravu a vytváranie obsahu
