Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Administration theme
tr: Yönetim teması

en: Use the administration theme when editing or creating content
tr: İçerik düzenlerken ve oluştururken, yönetim temasını kullanın.
