Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Administration theme
uk: Адміністративна тема

en: Use the administration theme when editing or creating content
uk: Використовувати адміністративну тему під час редагування або створення матеріалу
