Themes By Role (TBR) (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Administration theme
vi: Giao diện quản trị

en: Use the administration theme when editing or creating content
vi: Sử dụng giao diện quản trị khi chỉnh sửa hoặc tạo mới nội dung
