Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Administration theme
ar: سمة الإدارة

en: Use the administration theme when editing or creating content
ar: استخدام theme الإدارة عند إنشاء أو تعديل محتوى
