Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Administration theme
ca: Tema d'administració

en: Use the administration theme when editing or creating content
ca: Utilitza el tema d'administració quan s'editi o es creï contingut
