Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Administration theme
cs: Téma vzhledu administrace

en: Use the administration theme when editing or creating content
cs: Použít administrační téma vzhledu pro úpravu a vytváření obsahu.
