Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Defaults
de: Standards

en: Administration theme
de: Verwaltungs-Theme

en: Use the administration theme when editing or creating content
de: Benutze das Verwaltungs-Theme auch während dem Bearbeiten und Erstellen von Inhalten.
