Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Administration theme
es: Tema de administración

en: Use the administration theme when editing or creating content
es: Usar el tema de administración al editar o crear contenido
