Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Administration theme
eu: Kudeatzailearen gaia

en: Use the administration theme when editing or creating content
eu: Kudeatzale gaia erabili edukiak sortu eta editatzeko
