Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Administration theme
fi: Ylläpidon teema

en: Use the administration theme when editing or creating content
fi: Käytä ylläpidon teemaa silloin kun muokataan tai luodaan sisältöä.
