Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Administration theme
gl: Tema de administración

en: Use the administration theme when editing or creating content
gl: Usar o tema de administración o editar ou crear contenido
