Themes By Role (TBR) (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Administration theme
hr: Administracijski predložak

en: Use the administration theme when editing or creating content
hr: Koristi administracijski predložak za uređivanje i dodavanje sadržaja
